Podparte winietki ślubne

Zdecydowanie częściej daje się zauważyć na różnego rodzaju weselach, że stawia się na styl rustykalny. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ styl ten łatwo jest wprowadzić w życie.

Jak go wprowadzić?

Styl rustykalny da się wprowadzić chociażby za pomocą zwykłych drewnianych elementów. Często są one stosowane, jeżeli chodzi o winietki rustykalne w tym właśnie stylu. Winietki takie są postawione lub umocowane na kawałku drewna lub innego naturalnego materiału. Prezentują się pięknie i nadają stołowi całkowicie nowego charakteru od tego, który miał wcześniej.

Imię i nazwisko wystarczy

Oczywistym jest, że imię i nazwisko naniesione na winietkach rustykalnych wystarczy. Żadnych dodatkowych informacji nie trzeba tam umieszczać, ponieważ są one wystarczające do tego, aby w odpowiedni sposób usadzić gości. Przy tym ważne wydaje się to, aby rozsadzić gości z rozwagą. Nie ma przecież sensu sadzać obok siebie osób, które się nie tolerują i nie chcą ze sobą przebywać.

przykład rustykalnej winietki

Organizacja wesela nie jest sprawą prostą. Przede wszystkim trzeba pomyśleć o tym w jaki sposób będą siedzieć goście, co będą jedli i pili. Ważne wydaje się też to, aby gości mieli dobrego wodzireja. Osoba taka zapewni naprawdę świetną zabawę na weselu. A o to przecież chodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *