Nietypowa księga gości weselnych – utkane ze wspomnień

Księga gości na weselu przestaje już kogokolwiek dziwić. Nietypowa księga gości weselnych może stanowić element zaskoczenia dla gości, pobudzać ich kreatywność, a dla Młodej Pary stanowić doskonała pamiątkę tego wyjątkowego dnia.

Księga gości jednak przestaje coraz częściej mieć formę książki z białymi kartkami, na której goście mają wpisywać swoje życzenia. Ostatnio coraz bardziej popularne są drzewa z drewna, które następnie są oprawiane w antyramy lub ramy, w które do środka wrzuca się drewniane sklejki w kształcie serca również z podpisami gości i ich życzeniami. Są również bardziej oryginalne pomysły. Nietypowa księga gości weselnych może mieć kształt na przykład bawełnianych kawałków materiału, na których goście się podpiszą, napiszą swoje życzenia lub rady dla Nowożeńców. Później można te wszystkie kawałki materiału połączyć w jedną całość i tkanina może zawisnąć w mieszkaniu Państwa Młodych albo pełnić inne funkcje w ich domu. Na pewno byłaby to nietypowa księga gości weselnych, która dostarczy wielu wzruszeń i wspomnień.

Każda pamiątka z dnia wesela jest dobra, czy to w formie księgi gości, czy to w formie zdjęć. Jest to jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu i warto wracać do niego nie tylko we własnych wspomnieniach, ale i również w pamiątkach z tamtego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *