Kunszt opakowania

Ślub i wesele należą do tych momentów w życiu, które chcemy zaplanować z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Dlatego też warto wcześniej pomyśleć o całej tematyce ślubnej, która będzie mogła stworzyć schludny design tego jakże istotnego przedsięwzięcia. Każdy gadżet ślubny może być tutaj nieoceniony, toteż dbając o właściwe elementy dekoracyjne inwestuje się w pełną harmonię. Jednym z elementów oprawy ślubnej jest pudełko na koperty ślubne, do którego goście będą mogli samodzielnie wrzucać swoje życzenia.

Opakowanie ma znaczenie

W pudełkach na koperty ślubne odnajdziemy przeróżne aranżacje szaty graficznej. Może ona nawiązywać do motywu przewodniego ślubu jak też tworzyć kontrast. Do wyselekcjonowania są typy pudełek kwadratowych, prostokątnych czy okrągłych. Dzięki takiej różnorodności każda para młoda odnajdzie takie model, który od pierwszego wejrzenia będzie tym jedynym. Do tego wszystkiego można wytypować wersje z kokardami, wstążkami, perełkami, cekinami, tiulem. Wszystko to współgra ze sobą i będzie ciekawie się prezentowało w rękach świadków, którzy przytrzymają pudełko na czas otrzymywania życzeń od gości.

Wszystko umieszczone w jednym miejscu

Każda zaproszona osoba chce wręczyć parze młodej kartki okolicznościowe wraz z odpowiednim podarunkiem. Dlatego też w pudełku na koperty ślubne wszystko będzie bezpiecznie przechowane i nie umknie gdzieś na bok. Po całej imprezie będzie można swobodnie rozpakować pudełko, aby odczytać piękne życzenia, które były dawane w dniu ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *