Jak dostarczyć obrączki do ślubu?

Zdawać by się mogło, że to kwestia dość prozaiczna, zwłaszcza że z reguły do obrączek zakłady jubilerskie dokładają swoje firmowe pudełka. Przy ogromnej ilości spraw, jaką trzeba załatwić przed tym najważniejszym dniem w życiu, pudełko na obrączki wydaje się być kwestią drugorzędną. Jeśli jednak chcemy, aby świadek podał obrączki w nietuzinkowej otoczce – warto zwrócić uwagę także na ten szczegół!

Wyjątkowy dzień, wyjątkowa oprawa

W Waszym dniu nic nie musi być tak, jak wymarzył to sobie ktoś inny. Jeśli marzy Wam się, aby świadek dostarczył obrączki na tacy – tak może być. Nie jest koniecznością korzystanie z pudełka na obrączki ślubne (choć, ze względów bezpieczeństwa, na miejsce ceremonii lepiej jednak dostarczyć je w jakimś opakowaniu, z którego nie wypadną), Tacę można również przyozdobić kwiatami, którymi udekorowany jest kościół – jeśli nie są to duże kwiaty.

Klasyka gatunku

Jeżeli wolicie, aby obrączki znajdowały się w standardowym pudełku (przykładowe w Z Miłości), ale chcecie dołożyć tu nutę ekstrawagancji – dobrym pomysłem może okazać się dopasowanie opakowania na obrączki do pudełka, w które goście będą wrzucać kartki z życzeniami. Obydwa te elementy ceremonii zaślubin można kupić zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet, a szeroki wybór wzorów i kolorów pozwala na wybranie opcji maksymalnie pasującej do całej wybranej przez nas oprawy.

Korzystając z klasycznego pudełka, dostarczonego wraz z obrączkami, warto zadbać o to, aby zakryć logo jubilera – na przykład przykleić tam niewielki kwiatuszek lub wstążeczkę.